O TALK SHOW


Jak vlastně vznikl nápad jménem Talk Show - Dobkovice?

Zdá se to být jednoduchá otázka, ale opak je pravdou. První zmínka o tomto nápadu padla o silvestrovské noci roku 2014, kde se z nevinné zábavy vyklubal nápad, který dal vzniku této velice divácky atraktivní show.

Historicky první Talk Show v Dobkovicích se uspořádala 30. října 2015. Předcházelo jí 10 náročných měsíců plných plánování, aby se ze snu stala realita. První krůčky nebyly vůbec jednoduché, nikdo znás o daném oboru nic nevěděl, takže to byl takový skok do neznáma. Nejprve jsme museli zjistit co je vůbec k pořádání takové kulturní akce potřeba. Zdálo se toho být ze začátku spousta od financování projektu, přez pronájem sálu a jeho zkulturnění k našemu obrazu, dále bylo nutné zajistit propagaci, prodej a distribuci vstupenek, zvukovou kulisu v podání kapely, osvětlení, ozvučení, kameru a to nejdůležitější bylo zajištění hostů, protože bez nich by se žádná show nemohla uskutečnit.

Všemi těmito nástrahami jsme se s velkým úsilým a velikou pomocí mnoha lidí zdárně prokousali a dali jsme vzknout první Talk Show v Dobkovicích, která nemá obdoby. Prvního dílu se zúčastnilo 250 diváků, pozvání jako host do našeho pořadu přijmul český boxer Lukáš Konečný, herec Leoš Noha, lektorka tantry a erotických masáží Monika.

Po úspěšném prvním díle na sebe nenechalo dlouho čekat plánování druhého pokračování, které se uskutečnilo 8. září 2016. Přípravy na tuto show již nebyly tak hektické jako na tu první, ale nebylo možné nic podcenit, proto jsme všichni pečlivě trénovali a zkoušeli. Tentokrát pozvání do pořadu přijmul zpěvák, textař a frontman české skupiny Nebe Petr Harazin. Jako druhý host se představil známý michelinský šéfkuchař Hotelu Alcron Roman Paulus, třetím hostem byl mistr ČR ve StihlTimbersport Martin Roušal.

Plánování třetího pokračování je nyní v plném proudu a můžete se na něj těšit koncem září.