NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY

V roce 2018, přesněji 18. října skončila jedna úspěšná série oblíbené Talk Show. První série byla zakončena divácky nejúspěšnějším představením v Městském divadle Děčín a navštívilo ho bezmála 400 diváků, kteří viděli hosty jako Michal Viewegh, Barbora Štěpánová, Kamil Střihavka a Václav Kopta. Celkem moderátor Radek Štol vedle sebe na červeném...

Radek Štol byl hostem vysílání Českého rozhlasu Sever! Rozhovor jste mohli slyšet ve středu 1. 5. 2019, nebo máte možnost poslechu ze záznamu. O Talk Show, ale nejen o ní exkluzivně ve vysílání Českého rozhlasu Sever. Již brzy budeme informovat o dalších plánech a výzvách letošního roku.

S radostí Vám oznamujeme, že naším hlavním mediálním partnerem se stal Český rozhlas Sever. Velice děkujeme za příležitost a těšíme se na spolupráci.

Václav Kopta

04.12.2018

Od Václava se dozvíme jak to vypadalo ve StarDance, co říká o kultovním filmu Sněženky a machři a jak je to s jeho láskou autobusem. To a mnohem více ve dvou sestřihách pod článkem nebo na webu youtube.

I Kamil Střihavka se může v naší videogalerii pyšnit dvěmi videi. V prvním naleznete to nejlepší co nám o sobě Kamil zajímavého řekl ,a celé druhé je věnováno písni Černá růže, kterou Kamil sám zahrál a zazpíval.

Sestřih Báry je rozdělen na dvě videa. V prvním naleznete sestřih toho nejlepšího z celého představení a ve druhém si můžete poslechnout píseň, kterou složil Hapka & Horáček - Vana plná fialek.

Michal Viewegh

18.11.2018

Měsíc po představení jsme si pro Vás připravili sestřih toho nejlepšího od Michala Viewegha.

Jako první zveřejňujeme úvod divadelní Talk Show. Další videa budou v brzké době následovat.

Několik dní po představení přinášíme fotografický průřez Talk Show. Všem moc děkujeme za podporu. Věříme, že jste si to užili stejně jako my.