O TALK SHOW

Jak vlastně vznikl nápad jménem Talk Show - Dobkovice?

Zdá se to být jednoduchá otázka, ale opak je pravdou. První zmínka o tomto nápadu padla o silvestrovské noci roku 2014, kde se z nevinné zábavy vyklubal nápad, který dal vzniku této velice divácky atraktivní show.

Historicky první Talk Show v Dobkovicích se uspořádala 30. října 2015. Předcházelo jí 10 náročných měsíců plných plánování, aby se ze snu stala realita. První krůčky nebyly vůbec jednoduché, nikdo znás o daném oboru nic nevěděl, takže to byl takový skok do neznáma. Nejprve jsme museli zjistit co je vůbec k pořádání takové kulturní akce potřeba. Zdálo se toho být ze začátku spousta od financování projektu, přez pronájem sálu a jeho zkulturnění k našemu obrazu, dále bylo nutné zajistit propagaci, prodej a distribuci vstupenek, zvukovou kulisu v podání kapely, osvětlení, ozvučení, kameru a to nejdůležitější bylo zajištění hostů, protože bez nich by se žádná show nemohla uskutečnit.

Všemi těmito nástrahami jsme se s velkým úsilým a velikou pomocí mnoha lidí zdárně prokousali a dali jsme vzknout první Talk Show v Dobkovicích, která nemá obdoby. Prvního dílu se zúčastnilo 250 diváků, pozvání jako host do našeho pořadu přijmul český boxer Lukáš Konečný, herec Leoš Noha, lektorka tantry a erotických masáží Monika.

  Po úspěšném prvním díle na sebe nenechalo dlouho čekat plánování druhého pokračování, které se uskutečnilo 8. září 2016. Přípravy na tuto show již nebyly tak hektické jako na tu první, ale nebylo možné nic podcenit, proto jsme všichni pečlivě trénovali a zkoušeli. Tentokrát pozvání do pořadu přijmul zpěvák, textař a frontman české skupiny Nebe Petr Harazin. Jako druhý host se představil známý michelinský šéfkuchař Hotelu Alcron Roman Paulus, třetím hostem byl mistr ČR ve StihlTimbersport Martin Roušal.

  Třetí díl se uskutečnil 28. září 2017 před vyprodaným hledištěm v Dobkovicích. Tentokrát přijala pozvání vynikající česká herečka Tereza Bebarová, která je v současnosti především známá z nekonečného seriálu Ulice, který můžete sledovat každý všední den na obrazovkách TV Nova. Druhým hostem byl moderátor České televize Vojtěch Bernatský. Vojtu můžete převážně vidět při moderování Branek, bodů a vteřin. Třetím hostem byl přední český sommeliér vítěz prestižní soutěže BOHEMIA SEKT Trophée Jakub Přibyl.

  V roce 2017 se uskutečnila ještě jedna Talk Show, která nesla podtitul "Vánoční speciál". Uskutečnila se 11. prosince a speciální byla tím, že moderátor na úvod zvolil netradiční vstup na jeviště, který byl premiérově přenášen živě na sociální síť facebook. Prvním hostem byl Martin Klásek, interpret Spejbla a Hurvínka. Martin společně se svým kolegou předvedl dobkovickému publiku humornou scénku Spejbla a Hurvínka pro dospělé. Jako druhý přišel na jeviště Jan Rajnoch, fotbalista dříve hrající za reprezentaci, kluby v tuzemsku i zahraničí. Posledním hostem večera byla Jitka Šorfová, tanečnice, choreografka známá z pořadu StarDance. Jitka se pokoušela Radka naučit nějaký ze svých tanců, a jestli se jí to povedlo můžete zanedlouho vidět v sestřihu z celé show v sekci videogalerie.

Na rok 2018 se plánuje jedna naprosto vyjímečná TALK SHOW v MĚSTSKÉM DIVADLE DĚČÍN.