Velká Show v divadle se blíží

20.05.2018

Studio TŠ Production v prosinci 2017 veřejně oznámilo, že další díl Talk Show bude netradičně v městském divadle Děčín. Spousta diváků je tak zvědavá, jestli se tento verdikt stane skutečností.

Od začátku ledna jsme nedostali žádnou zmínku, ani zprávu o novém dílu. Na kanálu Youtube a oficiálních stránkách jsou pouze sestřihy z posledních vystoupení. Před měsícem na svém soukromém profilu na sociální síti zveřejnil moderátor Radek Štol fotku, s nápisem ´´ Talk Show - Promo´´. To byla jen první vlaštovka, že se něco bude chystat.

Producenti pořadu, mají ve zvyku před diváky vše tajit a prozrazovat minimum. Také si nějaká překvapení a nečekané momenty nechávají přímo do pořadu. Včera odpoledne zveřejnili první oficiální fotku realizačního týmu. Žádná rozehraná hra, a nebo vánoční ozdobené stromky na promo fotkách. Tentokrát stylově v období první republiky. Fotilo se na několika zámcích a zámeckých zahradách v Ústeckém kraji. ,,Chtěli jsme přijít s něčím novým a vzhledem k tomu, že nás bude čekat velká událost v divadle, tak jsme se vydali do první republiky,´´ prozradil producent pořadu Matěj Tomášek, dále ještě dodal, ,, Naplánováno a připraveno je dalších pár věcí, ale na ty je ještě zatím čas. Nový díl opět pilně připravujeme a moc se na něj všichni těšíme.´´


Datum představení je 18. 10. 2018 od 19:00 hod. Městské divadlo se tak může těšit na specifický formát, kde o smích a zábavu nebude nouze. Slibuje ji i moderátor pořadu Radek Štol, ,, Navážeme na humor a celkově na show z minulých dílů. Pouze vše jenom převezeme do větších prostorů. Pro nás pro všechny, nejen pro mě to bude něco jiného a bude to velká událost.´´

Jména hostů pochopitelně nejsou známy, autoři do divadla slibovali velká jména. Tak uvidíme za pár týdnů, kdo usedne na gauč. Informace o prodeji vstupenek naleznete na webu a sociálních sítích.