Večer plný hvězd III

11.10.2017

V pořadí třetí Talk Show v Dobkovicích se zúčastnila Tereze Bebarová, Vojtěch Bernatský a Jakub Přibyl.

   Celý večer odstartovala kapela Vakuum s melodickou písní Nespim. Poté na jeviště za bouřlivého potlesku přišel první host, kterým byla Tereza Bebarová. Tereza je česká herečka a dabérka, kterou můžeme vidět v nekonečném seriálu TV Nova Ulice, kde ztvárňuje postavu Světlany. Na jevišti přišla samozřejmě řeč na to, jak se dostala do seriálu Ulice, jak to chodí v zákulisí, nebo jak se točí například takový porod. Názorně ukázala kolik jazyků ovládá namátkou například taková francouzština, angličtina, italština nebo dokonce i japonština. Jak se čas posouval, začala se témata přiostřovat, Terezka s velkým nadšením bavila publikum historkou natáčení erotických scén nebo nahráváním knihy 50 odstínů šedi.

   Po Terezce na jeviště přišel s úsměvem na rtech Vojtěch Bernatský, který přinesl pro všechny v sále dárek v podobě vítězné vůně, kterou nachytal při vítězství český hokejistů na olympijských hrách v japonském Naganu v roce 1998. Moderátor Radek s Vojtou ze začátku probíral jeho působení v ČT, jak se dostal k přezdívce VoVo, jak vzpomíná na pořad Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit, který moderoval v Petrem Svěceným. Následně měl Vojta nahráno na smeč, když se téma dostalo na komentování sportovních přenosů, kde se Vojta cítí jako ryba ve vodě. Předvedl svojí vynikající paměť na jména, která se snad nedají ani zapamatovat. Ukázal jak se komentuje sport v Koreji a velice barvitě vyprávěl jak se stal dokonce mistrem světa! V závěru své půlhodinky Vojta zazpíval část známé písničky od Karla Gotta, Včelka Mája, při  které dostal diváky doslova do varu.

   Na závěr pozval na scénu moderátor Jakuba Přibyla, který je úspěšný sommeliér pyšnící se několikanásobným vítězstvím v soutěži Bohemie Sekt Tropheé. Jakub prozradil, že v současnosti studuje nejprestižnější sommeliérskou školu v zahraničí. Radek se neopomenul zeptat na důležitou otázku, jak se Jakub vlastně dostal k ochutnávání vín. Odpověď byla trochu nečekaná, protože to prý bylo kvůli sportu. Hosté se dozvěděli kolik takový profesionál ochutná přibližně vín za rok, myslím že tolik nikdo neočekával.

   Moderátor nechal na scénu připravit stůl, židle, skleničky, vína a pozval Terezku na "rande", při kterém je Jakub obsluhoval jak je zvyklý z restaurace. Při této scénce vzniklo spoustu vtipných a zábavných momentů. Namátkou jedním z nich byl, že poslední lahev vína měl Vojta okomentovat, jako kdyby šlo o mistrovství světa v pití vín.

Závěrem musím poděkovat hostům, kteří byli během celého večera velice příjemní, otevření a s velkým nadšením bavili diváky celý večer. Dále bych chtěl poděkovat především obci Dobkovice v čele se starostou p. Faltusem, za bezplatný pronájem prostoru Kulturního domu a finanční podporu celého projektu. Také chci poděkovat všem sponzorům, mediálním partnerům, celému realizačnímu týmu, kapele Vakuum za skvělý hudební doprovod během celého večera a říká se to nejlepší na závěr, děkujeme hlavně lidem, kteří přišli, vyprodali náš sál a skvěle se bavili. Děkujeme.

Za celý Talk Show tým produkční pořadu Matěj Tomášek