"Vánoční speciál" - jaké to u nás bylo

24.12.2017

   Už od vchodu na diváky dýchla vánoční atmosféra v podobě ozdobených stromečků s dárky. Úvod jsme pojmuli trošku netradičně, moderátor vešel do sálu zadními dveřmi a začal se svou úvodní řečí přičemž nikdo z přihlížejících netušil odkud k nim mluví. Postupně cestou na jeviště si ho lidé začali postupně všímat a vše vygradovalo bouřlivým potleskem. Příchod byl premiérově živě vysílán na sociální síť facebook, kde si ho může každý přehrát. 

   Celý večer otevřela kapela Vakuum se svou písní Funky bro. Po písni vyzval Radek na scénu prvního hosta, kterým byl Martin Klásek, interpret Spejbla a Hurvínka. Martin vyprávěl jak se k loutkářství dostal, kolik toho s nima procestoval, jaký má pohled na film Hurvínek a kouzelné muzeum a spoustu dalšího. Nejvíce ovšem všechny přítomné zaujalo, když si vzal do ruky Hurvínka a na otázky odpovídal jeho hlasem. Pro všechny diváky bylo nachystané překvapení o kterém, ale ještě vůbec netušili. Překvapením pro ně bylo, když se k Martinovi přidal ještě kolega pan Michal Barták se Spejblem a společně zahráli scénku určenou pro dospělé. Po scénce sklidili doslova bouřlivý potlesk všech přítomných.

   Druhým hostem večera byl fotbalista, který oblékal i dres české reprezentace Jan Rajnoch. Honza se rozpovídal o tom jak s fotbalem začal, ve kterých českých klubech hrál a ve kterém se mu nejvíce líbilo. Také přišla řeč na to, jaké je hrát v zahraničí, co zažil při zápasech v Turecku, a proč nerad hrál proti Didieru Drogbovi (pozn. bývalý útočník Chelsea FC). Řeč přišla samozřejmě i na to, jak vypadají po zápasové oslavy, jak to mají fotbalisté s přítelkyněmi, a proč to jsou zrovna modelky. 

   Po Honzovi přišla na červený gauč jako třetí host Jitka Šorfová. Jitka velice poutavě vyprávěla jaká byla její cesta k tancování, jaký byl největší úspěch, nebo jaké bylo její účinkování v televizním pořadu StarDance ...když hvězdy tančí, kde účinkovala s Alexandrem Hemalou a Imrichem Bugárem. Zkoušela Radka také naučit jeden z tanců, jestli se jí to povedlo, můžete zanedlouho vidět ve videu.

Jménem Talk Show - Dobkovice je mou milou povinností poděkovat hostům, že přijali pozvání a vytvořili nezapomenutelnou show. Velké poděkování patří obci Dobkovice, všem lidem z realizačnímu i mimo něj, kteří na projektu spolupracují a našim fanouškům, kterým se vystoupení líbí a svou účastí nás podporují. Děkujeme.

Matěj Tomášek, produkční pořadu